Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Kardelen Masaj ve Spa Salonu

  • Listelenen: 7 Nisan 2017 00:36
  • Bitiş tarihi: 14 Gün, 21 Saat

Tanıtım:

Kardelen Masaj ve Spa Salonu

Masaj yaptırmak hem ruhen hem de bedenen insanların rahatlamasını ve memnun kalmasını sağlıyor. Ama bazı masajlar var ki iki kişinin birbirine çok daha yakın olmasını sağlıyor. O nedenle eğer ki masaj yaptırmak istiyorsanız bunu partnerinizden rica etmeniz ya da partnerinize masaj yapmanız aranızdaki bağı da kuvvetlendirebiliyor. O nedenle insanların bu duruma gerçekten de çok dikkat etmesi gerçekten önemli olacaktır. İlk olarak Kardelen masaj salonu söz konusu olduğunda hem kişi hem ortam hem de malzemelerin tam olarak olması gerekiyor. Aksi halde hamle yapmak biraz zora düşebiliyor ve masajın tam olarak zevk vermemesine neden olabiliyor.

Masaj İçin Nasıl Hamle Yapılmalı?

Partnerinize masaj yapacaksanız onun hassas noktalarını öğrenmelisiniz. Bunu da ancak deneyerek bulabilirsiniz. Vücuduna dokunmakta tereddüt etmemeniz gerekiyor. Çünkü tereddüt ettiğiniz zaman ne yazık ki olumlu bir sonuç alamıyorsunuz. Omuzlar, boyun, sırt, yan vücut kalça her zaman ön planda olmalıdır. Ama masajın ilk aşamasında asla cinsel bölgelere değinmemelisiniz. Yoksa masaj çok uzun süremeyeceği için onu tanıma fırsatını da bulamazsınız. Dokunduğunuz zaman vermiş olduğu tepkiden haz alıp almadığını anlayabilirsiniz. Birbirinizi daha iyi tanımak amacı ile bunu denemeniz gerekiyor. Spa masajı sırasında ortamın da kişinin de etkisi çok büyüktür. O nedenle etki durumuna gerçekten dikkat ederek hamle yapmanız gerekiyor.

Ortamın Olması Gerektiği Şekli

Kardelen spa masaj salonu

Ortam içerisinde kendinizi güvende ve rahat hissetmek zorundasınız. Eğer ki rahat olamıyorsanız o zaman sorun var demektir. O nedenle ilk olarak ortam içerisinde hareketlerinize dikkat etmek zorundasınız. Onun güvenini kazanmanız çok önemlidir. Aynı şekilde onun da sizin güveninizi kazanması çok önemlidir. İkili ilişkilerin değişmesi ve gelişmesi için bu gerçekten de önemli oluyor. Genel olarak durumlara çok dikkat edilmesi gerekiyor. Her şekilde insanların cinselliği ikinci kısma atarak bu masajı yapması gerekecektir. Aksi halde masajın amacına ulaşması uygun olmayacaktır. Ümraniye masaj salonu hizmeti sırasında ortamın loş olması, kokusunun güzel olması, hafif bir müziğin olması masajın etkisini de arttıracaktır.

Etiket yok

583 total views, 3 today

  

Listing ID: 67058e6b39f3f500

Report problem

Processing your request, Please wait....